Partneriams

Fasavimo galimybės

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – Baltijos regiono lyderė, įdiegusi naujausias arbatos fasavimo technologines linijas žinomų pasaulyje kompanijų kaip IMA, OMAG, FUSO, bei išlaikiusi šimtametes vaistažolinių produktų gamybos tradicijas. Verslo partneriams siūlome arbatų ir skystų produktų gamybą pagal individualius poreikius. Užtikriname aukštą produkcijos ir pakuotės kokybę bei palankias bendradarbiavimo sąlygas.
Jums pageidaujant, sukursime unikalų produktą pagal Jūsų pageidavimus ar receptą. Galite išsirinkti žaliavą iš mūsų daugiau negu 100 pavadinimų asortimento; tiekti visas savo turimas reikalingas medžiagas. Bendradarbiausime kuriant dizainą, įgyvendinant Jūsų idėjas.

Žaliavos paruošimas

Pirminiame etape, tai yra žaliavos paruošime yra atliekami tokie veiksmai, užtikrinantys standartizuota ir kokybišką produktą:

Kokybės kontrolė

Karantinas

Fumigacija

Perrinkimas rankomis

Malimas

Sijojimas

Pakartotina kokybės kontrolė

 Antrame gamybos etape atliekamas pakavimo procesas.

 

Pakavimo galimybės

1. Arbata vienos kameros kvadratiniuose filtro paketėliuose (be vokelio ir be siūlo):

2. Arbata dviejų kamerų filtro paketėliuose su siūlu ir etikete (be papildomo vokelio):

3. Arbata dviejų kamerų filtro paketėliuose su siūlu ir etikete supakuoti į hermetiškus išorinius vokelius (popierius-politilenas, popierius-popierius):

4. Arbata Piramidėse arba vienos kameros kvadratiniuose tipo filtro paketėliuose su siūlų ir etikete:

5. Birios (svorinės) arbatos pakavimas:

6. Skystų produktų fasavimas į folijuotus vokelius:

Pripažinta ir įvertinta

UAB “Švenčionių vaistažolės” veikla ir produkcija pripažinta ir įvertinta:

2018 m.
Gautas Ekoagros sertifikatas, apibrėžiantis ekologiškų produktų arbatų “Kanapių lapai ir žiedynai” ir “Šalavijų lapai” fasavimą. Šiuo tarptautiniu sertifikatu pažymima, kad įmonėje vykstantys procesai yra dokumentuoti ir atliekami pagal standarto reikalavimus, taip užtikrinant stabilios kokybės produktus ir paslaugas.

2014 m.
Gautas sertifikatas, kad kokybės vadybos sistema UAB “Švenčionių vaistažolės” atitinka ISO 2015:2008 standarto reikalavimus. Šiuo tarptautiniu sertifikatu pažymima, kad įmonėje vykstantys procesai yra dokumentuoti ir atliekami pagal standarto reikalavimus, taip užtikrinant stabilios kokybės produktus ir paslaugas.

*
Gautas sertifikatas, kad maisto saugos vadybos sistema UAB “Švenčionių vaistažolės” atitinka ISO 2018 standarto reikalavimus. Šis tarptautinis standartas apibrėžia maisto saugos vadybos sistemos reikalavimus, siekiant užtikrinti produktų saugą jų vartojimo metu.

2011 m.
Gautas „Halal“ sertifikatas (Halal iš arabų kalbos – „leistinas“). Šis sertifikatas suteikiamas produktams, tinkamiems vartoti išpažįstantiems islamo religiją. Tai ypatingai griežtas produktų kokybės ir naudojamų gamybos technologijų įvertinimas – tokio lygio sertifikatas Lietuvoje suteiktas antrą kartą.

2009 m.
„Švenčionių vaistažolių“ fabriko Valdybos pirmininkui Lietuvos Prezidentė D. Grybauskaitė įteikė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklą „Darbo žvaigždė“, skirtą „Verslo nuopelnams pažymėti ir skatinti dirbti Lietuvos ūkio ir žmonių gerovei“. Tai – aukščiausias asociacijos apdovanojimas.

*
Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ ETNO Eco ekologiška čiobrelių arbata apdovanota prizu „Ekologiškas parodos gaminys“.

2008 m.
Gautas VŠĮ „Ekoagros“ ekologiškų produktų gamybos sertifikatas, liudijantis, kad UAB „Švenčionių vaistažolės“ gaminama ekologiška produkcija atitinka ES reglamento (EEB) Nr.2092/91 ir Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus.
*
Tarptautinėje specializuotoje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „Agrobalt 2008“ apdovanota ETNO žolelių arbata „Šiltas prisiminimas“.

Nuo 2008 m.
Įmonė dirba pagal RVASVT sistemą, atitinkančią Geros higienos praktikos reikalavimus.

2005 m.
ETNO žolelių arbata „Aksominis vakaras“ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2005“ įvertinta aukso medaliu.

2004 m.
Parodoje „Prodexpo – 2004“ (Rusija) žolelių arbatos „Liepa, mėta, medus“, „Erškėtis, kmynai, melisa“ (dabar ETNO „Nykštukas“), „Ramunėlė, čiobrelis, mėta, medus“ (dabar ETNO „Šiltas prisiminimas“, tik sudėtyje nebėra medaus) ir „Ramunėlė, avietė, mėta, medus“ (dabar ETNO „Medaus pieva“) įvertintos bronza.

*
Įmonei suteiktas Geros gamybos praktikos sertifikatas ir vaistų gamybos LICENZIJA – tai pastarųjų metų modernizavimo, kryptingos kokybės kontrolės rezultatas ir aukštų jos standartų įrodymas. Šis sertifikatas liudija, kad mūsų gaminiai atitinka ES direktyvos reikalavimus.

2003 m.
UAB „Švenčionių vaistažolės“ apdovanota Europos Naujojo tūkstantmečio aukso prizu „Už kokybę“.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis – rasime geriausią sprendimą gamybai.

Distribucija

VITASIP KIDS VITAMINŲ ŠIAUDELIAI – NAUJAS BŪDAS GERTI VITAMINUS

Paprastas vanduo, geriamas per vitaminais pripildytus šiaudelius „Vitasip kids“, pavirsta sveiku becukriu vaisių skonio gėrimu. Gerdami vandenį per vitaminų šiaudelius vaikai su dideliu malonumu vartos būtinus mineralus ir vitaminus.

VITASIP KIDS. Obuolių skonio granulės šiaudeliuose. Maisto papildas. Su cinku ir vitaminu C. Be cukraus. Su saldikliais. 7 vnt.

VITASIP KIDS. Aviečių skonio granulės šiaudeliuose. Maisto papildas. Su kalciu,  vitaminais C ir D. Be cukraus. Su saldikliais. 7 vnt.

VITASIP KIDS. Miško uogų skonio granulės šiaudeliuose. Maisto papildas. Su vitaminais. Be cukraus. Su saldikliais. 7 vnt.

VITASIP KIDS. Apelsinų skonio granulės šiaudeliuose. Maisto papildas. Su vitaminais. Be cukraus. Su saldikliais. 7 vnt.

VITASIP TIRPŪS VITAMINAI GERIAMI PER ŠIAUDELĮ, KOLAGENAS

Kolagenas – natūraliai žmogaus organizme sintetinamas baltymas. Šis baltymas yra vienas iš svarbiausių odos elementų ir sudaro virš 70 % odos masės. Kolagenas pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios pagerina odos elastingumą, stangrumą bei atsinaujinimą.

  • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, normaliai kraujagyslių funkcijai, normaliai kaulų, kremzlių funkcijai, normaliai dantenų funkcijai.
  • Selenas padeda palaikyti normalią plaukų, nagų būklę, padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą.
  • Cinkas padeda palaikyti normalią baltymų sintezę, padeda palaikyti normalią kaulų, plaukų, nagų ir odos būklę.
  • Vitaminai C, B2 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Tirpūs vitaminai geriami per šiaudelį, KOLAGENAS, tropinių vaisių skonio., 14 vnt.

Tirpūs vitaminai geriami per šiaudelį, KOLAGENAS, įvairių uogų skonio, 14 vnt.

 

DR. LIGHT FRUIT SVEIKUOLIŠKI VAISIŲ – UOGŲ BATONĖLIAI

Pažadink savyje jėgą ir mėgaukis iki maximumo! Daugybė vaisių ir uogų! Pagrindinis batonėlių turinys yra džiovinti abrikosai ir kt. vaisiai, kuriuose nėra vandens, todėl šie produktai pasižymi turintys daug vitaminų, skaidulų, pektino ir mikroelementų, tokių kaip kalcio, geležies, natrio ir magnio.

Vaisinių batonėlių skoniai: spanguolių ir aviečių, obuolių ir bananų, mėlynių, šaltalankių, įvairių vaisių. Kiekvienas ras sau tinkantį skonį!

TAKE A BITE VAISIŲ – RIEŠUTŲ BATONĖLIAI

Tai 100% natūralūs užkandžiai iš vaisių, riešutų, uogų ir prieskonių. Be gluteno, be sojos, be GMO, tinka veganams. Paprasta. Natūralu. Skanu.

Vaisių – riešutų batonėlių skoniai: žemės riešutų, moliūgų, migdolų, abrikosų.

 

DIET – FOOD EKOLOGIŠKI TRAŠKŪS DRIBSNIAI GRANOLA

Unikali pusryčių mišinių serija, sukurta tik iš ekologiškų ingredientų, be pridėto cukraus, saldinta kokoso nektaru. Be GMO, tinkam veganams.

Granolų skoniai: su kakava, su riešutais, su vaisiais ir sėklomis, žalioji.

 

 MUST ESPRESSO ITALIANO KAVOS IR ARBATOS KAPSULĖS

Tiesiai iš Italijos į Lietuvą atkeliavo „Must espresso italiano“  kavos ir arbatos kapsulės – produktas, garantuojantis tobulą kainos ir kokybės santykį!

Kiekviena MUST kapsulė – tai įkūnytos itališkos kavos tradicijos. Tai kultūra ir ceremonijos, o jų šaknys driekiasi iki žaviosios Italijos, Markės regiono kalvų. Šiandien tradicijos virto prekių ženklu ir produktais, pagamintais meistrų ir palytėtos inovacijų. Jas kuria įmonė, vedama aistringos misijos. Kapsulės tinka NESPRESSO® ir DOLCE GUSTO® aparatams.

Itališkas skonis kavos puodelyje.

Kurkime jaukias akimirkas drauge

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir gaukite naujienas pirmi