Partneriams

Fasavimo galimybės

UAB „Švenčionių vaistažolės“ – Baltijos regiono lyderė, įdiegusi naujausias arbatos fasavimo technologines linijas žinomų pasaulyje kompanijų kaip IMA, OMAG, FUSO, bei išlaikiusi šimtametes vaistažolinių produktų gamybos tradicijas. Verslo partneriams siūlome arbatų ir skystų produktų gamybą pagal individualius poreikius. Užtikriname aukštą produkcijos ir pakuotės kokybę bei palankias bendradarbiavimo sąlygas.
Jums pageidaujant, sukursime unikalų produktą pagal Jūsų pageidavimus ar receptą. Galite išsirinkti žaliavą iš mūsų daugiau negu 100 pavadinimų asortimento; tiekti visas savo turimas reikalingas medžiagas. Bendradarbiausime kuriant dizainą, įgyvendinant Jūsų idėjas.

Žaliavos paruošimas

Pirminiame etape, tai yra žaliavos paruošime yra atliekami tokie veiksmai, užtikrinantys standartizuota ir kokybišką produktą:

Kokybės kontrolė

Karantinas

Fumigacija

Perrinkimas rankomis

Malimas

Sijojimas

Pakartotina kokybės kontrolė

 Antrame gamybos etape atliekamas pakavimo procesas.

 

Pakavimo galimybės

1. Arbata vienos kameros kvadratiniuose filtro paketėliuose (be vokelio ir be siūlo):

2. Arbata dviejų kamerų filtro paketėliuose su siūlu ir etikete (be papildomo vokelio):

3. Arbata dviejų kamerų filtro paketėliuose su siūlu ir etikete supakuoti į hermetiškus išorinius vokelius (popierius-politilenas, popierius-popierius):

4. Arbata Piramidėse arba vienos kameros kvadratiniuose tipo filtro paketėliuose su siūlų ir etikete:

5. Birios (svorinės) arbatos pakavimas:

6. Skystų produktų fasavimas į folijuotus vokelius:

UAB “Švenčionių vaistažolės” veikla ir produkcija pripažinta ir įvertinta:

2014 m.
Gautas sertifikatas, kad kokybės vadybos sistema UAB “Švenčionių vaistažolės” atitinka ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Šiuo tarptautiniu sertifikatu pažymima, kad įmonėje vykstantys procesai yra dokumentuoti ir atliekami pagal standarto reikalavimus, taip užtikrinant stabilios kokybės produktus ir paslaugas.

*
Gautas sertifikatas, kad maisto saugos vadybos sistema UAB “Švenčionių vaistažolės” atitinka ISO 22000:2005+Cor.1:2006 standarto reikalavimus. Šis tarptautinis standartas apibrėžia maisto saugos vadybos sistemos reikalavimus, siekiant užtikrinti produktų saugą jų vartojimo metu.

2011 m.
Gautas „Halal“ sertifikatas (Halal iš arabų kalbos – „leistinas“). Šis sertifikatas suteikiamas produktams, tinkamiems vartoti išpažįstantiems islamo religiją. Tai ypatingai griežtas produktų kokybės ir naudojamų gamybos technologijų įvertinimas – tokio lygio sertifikatas Lietuvoje suteiktas antrą kartą.

2009 m.
„Švenčionių vaistažolių“ fabriko Valdybos pirmininkui Lietuvos Prezidentė D. Grybauskaitė įteikė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklą „Darbo žvaigždė“, skirtą „Verslo nuopelnams pažymėti ir skatinti dirbti Lietuvos ūkio ir žmonių gerovei“. Tai – aukščiausias asociacijos apdovanojimas.

*
Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ ETNO Eco ekologiška čiobrelių arbata apdovanota prizu „Ekologiškas parodos gaminys“.

2008 m.
Gautas VŠĮ „Ekoagros“ ekologiškų produktų gamybos sertifikatas, liudijantis, kad UAB „Švenčionių vaistažolės“ gaminama ekologiška produkcija atitinka ES reglamento (EEB) Nr.2092/91 ir Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus.
*
Tarptautinėje specializuotoje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „Agrobalt 2008“ apdovanota ETNO žolelių arbata „Šiltas prisiminimas“.

Nuo 2008 m.
Įmonė dirba pagal RVASVT sistemą, atitinkančią Geros higienos praktikos reikalavimus.

2005 m.
ETNO žolelių arbata „Aksominis vakaras“ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2005“ įvertinta aukso medaliu.

2004 m.
Parodoje „Prodexpo – 2004“ (Rusija) žolelių arbatos „Liepa, mėta, medus“, „Erškėtis, kmynai, melisa“ (dabar ETNO „Nykštukas“), „Ramunėlė, čiobrelis, mėta, medus“ (dabar ETNO „Šiltas prisiminimas“, tik sudėtyje nebėra medaus) ir „Ramunėlė, avietė, mėta, medus“ (dabar ETNO „Medaus pieva“) įvertintos bronza.

*
Įmonei suteiktas Geros gamybos praktikos sertifikatas Nr. LT/003H/2004 – tai pastarųjų metų modernizavimo, kryptingos kokybės kontrolės rezultatas ir aukštų jos standartų įrodymas. Šis sertifikatas liudija, kad mūsų gaminiai atitinka ES direktyvos reikalavimus.

2003 m.
UAB „Švenčionių vaistažolės“ apdovanota Europos Naujojo tūkstantmečio aukso prizu „Už kokybę“.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis – rasime geriausią sprendimą gamybai.

 

Kurkime jaukias akimirkas drauge

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir gaukite naujienas pirmi